RESULTATER STEINKJERUTSTILLINGA  2017

BEST IN SHOW
1. Basenji (109): NJV-15 NUCH Kingwanas Khanis Partners In Crime, eier Lena Langeland, Beitstad.
2. Staffordshire Bull Terrier (091): SE DK N LT UCH HEJV-15 FIJV-15 Beautystaff`s Darkk And Handsome, eier Tone G Puggaard, Verdal.
3. Greyhound (360): NORD UCH Jet`s Just Be A Man About It, eier Charlotte Johansen, Mosjøen.
4. Boxer (022): Kronion`s Figaro, eier Andrea Marie P Underhaug, Meråker.

 

GRUPPEFINALER:

Gruppe 1.
1. Bearded Collie (005): Fixation`s Candy Crush, eier Cecilie Gangåssæter, Vanvikan.
2. Tervueren (007): Jakantoh`s Chivanah, eier Terje Smestad.
3. Hvit Gjeterhund (012): Janalands Silverflake Vega, eier Kristine Berg, Levanger.
4. Australian Shepherd (004): Chiljas Clown Alley, eier Tone P Norum, Inderøy.

 

Gruppe 2:
1. Se BIS 4
2. Dvergpinscher (039): C.I.B NORD HR HRGr EE UCH DKV-14 SEV-14, NORDV-16 Rottefangeren`s Kinkade Delpi, eier Elin Støre, Verdal.
3. Newfoundlandshund (047): Schimo`s Chimes Of Freedom, eier Anne K Langøren, Trondheim.
4. Pyreneerhund (054): N S UCH Cubilon`s Preben Present, eier Trude T Jønland, Lundamo.

 

Gruppe 3:
1. Se BIS 2
2. Kerry Blue Terrier (085): Northbound Fred Fella, eier Tor Eirik Huldt-Hagen, Inderøy.
3. Skye Terrier (088): C.I.B. NORD DK UCH NJV-13 NV-15-16 Ter-Abyrex X-Fighters, eier Gunn Anita H 4. Yorkshire Terrier (096): N SE UCH Pearlstring Heart Of Glory, eier Lissi M Dybdal Rasmussen, Bodø.

 

Gruppe 5:
1. Se Best In Show
2. Pomeranian (165): N UCH Katchinas Rock Star, eier Tatjana Heggli, Mosjøen.
3. Keeshond (145): Grizzled Charms Candy Queen, eier Sissel I Mortensen, Herøy.
4. Samojedhund (021): N UCH Olybkas Loyal Lion, eier Christine Sandelin, Skage i Namdalen.

 

Gruppe 6:
1. Dalmatiner (199): Toot`s My Love, eier Annikken Ottesen, Skatval.
2. Rhodesian Ridgeback (200): N UCH Shavano`s Proud to be Ciro, eier Idda K Heitmann, Flatåsen.
3. Basset Artesien Normand (197): Hjortefall`s Anna, eier Ole M Økdal.

 

Gruppe 8:
1. Engelsk Springer Spaniel (229): N UCH Winton All In, eier Vanja E Trøball Sliwa, Singsås
2. Golden Retriever (249): Golden Solution`s Lousiana, eier Aud B Olsen, Tiller.
3. Flat Coated Retriever (241): Brynje Donna Elvira, eier Barbro V Lystad, Frei.
4. Welsh Springer Spaniel (278): Zenovas Angel Undercover, eier Sissel A Rygh Veske.

 

Gruppe 9:
1. Shih Tzu (337): C.I.B. NORD UCH Danilos Prelude Dansing, eier Anne-Grethe B Johansen, Stjørdal.
2. Mops (317): N FI SE UCH Pei Fang Miss Forget-Me-Not, eier Sheila Rao, Trofors.
3. Løwchen (312): Wanted The Salutation, eier Camilla Olsen, Hegra.

4. Tibetansk Spaniel (323): NUCH Mango's Ranita, eier Gerd Eva Varslot, Verdal

Gruppe 10:
1. se BIS 3
2. Whippet (362): Courtborne Vikings-Toke, eier Linda H Dillan, Verdal.

 

Beste Avlsklasse:
1. Samojed (189): Polarhiet`s Enigma Of The Artic, eier Solfrid Bolkan, Spillum.
2. Phalène (329): C.I.B. N DK FI SE UCH NV-15 Freetain`s Special April Joke, eier Anne G Lyngstad, Inderøy.
3. Finsk Lapphund (128): N UCH Polararvets Arvas, eier Suzette J Klingenberg, Ler.

 

Beste Oppdretterklasse:
1. Engelsk Springer Spaniel, Kennel Cocoline, Line K Tromsdal.
2. Samojed, Kennel polarhiet, Solfrid Bolkan.
3. Phalène, Kennel Freetains, Anne Grethe Lyngstad.
4. Akita, Kennel Ak-Inu-Ba, Lisbeth O Høyem.

 

Beste Veteran:
1. Japansk Spisshund (141): N UCH NVV-15-16, Moneva`s Mysterical Mika Of Ana, eier Tina J Bjørnewall.
2. Tibetansk Terrier (356): INT NRD FIN UCH DKV-09-10 NORDV-10-12 NV -11 NVV-16 Charan-jit Kuo Yarlung Namtso, eier Ellen Lind, Hovin I Gauldal.
3. Golden Retriever (256): Jako`s Charming Chancelle, eier Arnhild Willumsen Meidal, Trondheim.
4. Whippet (364): AD N S UCH Coutborne Sirius Black, eier Charlotte Johansen Mosjøen.

 

BEST IN SHOW VALP
1. Afghansk Mynde (1072): Esbelto`s Hugo Boss, eier Violeta Brinkeviciene, Budalen.
2. Vorstehhund Korthåret (1039): Huldremyras Dlg Facel Vega, eier Solveig J Strøm/Kim H Aaknes, Meråker.
3. Phalène (1066): Freetain`s Popthera Thinkerbell, eier Anne G Lyngstad, Inderøy.
4. Skye Terrier (1017): Finnsky Xsandra, eier Gunn A H Hegseth/Gunn Tronstadhagen.

 

Gruppe 1:
1. Shetland Sheepdog (1001): Hot Fuzz Against All Odds, eier Stina Nilssen, Namsos.

 

Gruppe 2:
1. Dvergpinscher (1004): Odessa V. Nobel Line, eier Elin Støre, Verdal.
2. Boxer (1002): Bonzo Boy av Mitaculix, eier Siv Anita Wigen, Steinkjer.
3. Pyeneerhund (1008): Sætra`s Lill, eier Trude T Jønland, Lundamo.

 

Gruppe 3:
1. se BIS 4
2. Cairn Terrier (1013): Fossegrimens Magic Comet, eier Bodil Aune.
3. Manchester Terrier (1015): X-pected Dine Mites I Don`t Snap, eier Toril A Breimo, Bjugn.
4. Silky Terrier (1016): Silkylady`s Sansa of Winterfell, eier Karen V Selvåg, Trondheim.

 

Gruppe 5:
1. Samojedhund (1033): Polarhiet`s Zoetic Artemis, eier Nina K Eggen, Ler.
2. Shiba (1034): Demishstar Ruuyichirou, eier Sissel Skjelbred, Sparbu.
3. Japansk Spisshund (1024): Brocaire`s The One And Only Bjørnar, eier Tina L Bjørnewall.
4. Alaskan Malamute (1020): Østbylias Tapre Lexi, eier Sissel Skjelbred, Sparbu.

 

Gruppe 6:
1. Petit Basset Griffon Vendeen (1037): Bøjentan`s Artemis, eier Tone P Norum, Inderøy.

 

Gruppe 7:
1. se BIS 2
2. Engelsk Setter (1038): Hågakollen`s Elena, eier Rune Fossum.

 

Gruppe 8:
1. Labrador Retriever (1053): Waterline`s Bellagio, eier Siv Sandø, Jonsvatnet.
2. Engelsk Springer Spaniel (1043): Cocline Give Me Love, eier Lise K Tromsdal, Vuku.
3. Flat Coated Retriever (1044): Flatterhaft Johnnie Walker, eier Gunn S Wolden, Vuku.
4. Golden Retriever (1045): Golden Solution`s Sid, eier Mari-Anne Hetle.

 

Gruppe 9:
1. se BIS 3
2. Mops (9001): Analog Ci X Games, eier Marianne K Holmli.
3. Boston Terrier (1061): Skin-Deep`s Shimmer&Shine, eier Marit Jenssen, Lundamo.
4.Tibetansk Spaniel (1069): Double Eye K Magnus For Soulbound, eier Barbro K Wold, Grong.

 

Gruppe 10:
1. Se Best In Show

 

 

RESULTAT LYDIGHET

 

Klasse 1: (5 påmeldt, 1 ikke møtt)
1. Myrullen`s Nick (Border Collie), eier Marit Wang                                                                                                184,5 poeng, 1.pr.
2. BH Rugdelias Qlm Alvinda (Vorstehhund Korthår), eier Solveig J Strøm                                                      160,0 poeng, 1.pr.
3. RL1 Bårvas Jazmin (Border Collie), eier Anne K Skogmo                                                                                  112,5 poeng, 3.pr.
4. Albus Lupus Ul-Po Captain (Hvit Gjeterhund), Eileen O Gunnerød                                                                 81,0 poeng, 0.pr.

 

Klasse 2: (1 påmeldt)
1. NUCH NJV-5 AD RL1 RL11 LP1 Hotspark`s Behind Those Hazel Eyes (Staffordshire Bull Terrier),
   eier Cesilie M Ovesen                                                                                                                                              144,5 poeng, 2.pr.

 

Klasse 3: (2 påmeldt)
1. Chocomate`s Harrys Mhii (Border Collie), eier Ingrid Askim                                                                             187,5 poeng, 0.pr.
2. NVCH NUCH Golden Edition`s Trekløver (Golden Retriever), eier Hanne B Aabakken
                                                                                                                                                                                        134,0 poeng, 0.pr.

Klasse FCI 3: (3 påmeldt)
1. NVCH NUCH Heierås Killer (Belgisk Fårehund, Tervueren), eier Line Garberg                                             222,5 poeng, 3.pr.
2. NLCH Get Weiler`s Haico (Border Collie), eier Marit Wang                                                                               214,0 poeng, 3.pr.
3. Heierås Mie (Belgisk Fårehund, Tervueren), eier Grete Røstvik                                                                       210,0 poeng, 3.pr.

kisspng-yahoo-mail-email-address-webmail
  • Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now